Cms Armatür

Yenilikçiliğe, profesyonelliğe ve çevreciliğe önem veriyoruz. CURKUŞLAR İNŞAAT MALZEMELERİ resmi olarak 1994 yılında kurulmuş olup 26 yılı aşkın bir süredir sıhhi tesisat, musluk, duş sistemleri ve banyo aksesuarları, flex hortum ve musluk bağlantılarının üreticisi ve tedarikçisi olarak Türkiye pazarında önemli ve köklü bir yere sahiptir. İstanbul Beylikdüzü’nde toplam kapalı alanı 4.600 m2 olan üretim tesisi ile kendi binasında faaliyet gösteren firmanın içerisinde showroom ve genel merkezi de bulunmaktadır.

Tüm üretim departmanı ve yönetim çevresi çalışanları çalışmalarını takım çalışması ruhuyla ilerletip, üretim kapasitesini ve kalite performansını her geçen gün CURKUŞLAR İNŞAAT MALZEMELERİ’nin kendisine hedef bildigi geleceğe olan güçlü ve güvenli adımlar ile yatırımlarını genişletmek ve geliştirmektedir.

Firmamızın Turkiye Standartları Enstitüsünden almayı hak kazandığı ISO 9001:2008, TS EN 817, TS EN 200, TS EN 1112, TS EN 113 kalite belgeleriyle müşterilerine verdiği kaliteyi ve değeri belgelendiren şirketimiz üretimlerini Turkiye Standartları Enstitüsüne ve Avrupa Standartlarına uygun olarak üretiyor olup, insan sağlığına ve memnuniyetine önem önceliği göstererek hizmet vermektedir.

Üretim aşamasında ürünlerini hammadde, krom kaplama, ve kalite kontrol noktalarından sırayla ve dikkatli bir sekilde geçiren CURKUŞLAR İNŞAAT MALZEMELERİ, tum ürünlerini her aşamada test ederek kalitesini, gelişmekte ve değişmekte olan müşteri talepleri ile sabit tutmayı başarmanın gururuyla ilerlemektedir. Gelecek nesiller ile entegreli şekilde gelişen teknolojik ilerlemeler ve değişimler, şirketimizin de içerisinde bulunduğu gelişmelerle entegreli olarak değişime ayak uyduran dinamik insan kaynakları, iş ortakları ve müşteri ile karşılıklı güven duygusu uyandırmayı hedefler.

Vizyonumuz

Sıhhi Tesisat Armatürleri, Bataryalar, Musluklar ve Su Flex üretimi sektöründe uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak en üst düzeyde kaliteli etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Değerlerimiz
Etik kurallara uygunluk; Tüm hizmetlerde etik kuralların geçerliliğini titizlikle gözetilmesi.
İnsancıllık; İnsan yaşamı ve mutluluğun her şeyden önemli sayılması.
Güvenilirlik; Kurum çalışanlarımızın, sözlerinde ve davranışlarında doğruluktan ayrılmaması.
Ekip çalışması; Birbirini yürekten tamamlayan katılımcı ve yaratıcı üyelerden oluşan ekipler kurmak.
Çevreye saygı; Fiziksel, biyolojik ve sosyo-kültürel alanlardan oluşan çevrenin korunmasını ahlaki ve sosyal sorumluluğumuz olarak kabul etmek.